Wydanie: PRESS 05-06/2019

O krok za fejkiem

Jak się okazuje, pieniądze na uruchomienie serwisu fact-checkingowego nie są takim problemem jak jego stworzenie i utrzymanie.

Dzieci od urodzenia do czwartego roku życia będą miały się bawić w lekarza. Dla starszych, do szóstego roku, przewidziana jest »masturbacja w dzieciństwie«. Potem, do czasu aż dziecko stanie się dziewięciolatkiem: »antykoncepcja, seks w internecie, autostymulacja, język seksualny, zrozumienie akceptowalnego współżycia«” – przestrzegał na Twitterze prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski. Paweł Kukiz straszył „masturbacją zamiast leżakowania w przedszkolach”, a prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński ostrzegał 9 marca na konwencji partii, że w niektórych miejscach w Polsce jest już stosowana specyficzna socjotechnika, w której centrum jest „bardzo wczesna seksualizacja dzieci”.

Mariusz Kowalczyk

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7355 (koszt 3,69 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tutaj wpisz kod dostępowy otrzymany bezpośrednio od PRESS. Więcej informacji w regulaminie.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.