Wydanie: PRESS 05-06/2019

O krok za fejkiem

Jak się okazuje, pieniądze na uruchomienie serwisu fact-checkingowego nie są takim problemem jak jego stworzenie i utrzymanie.

Dzieci od urodzenia do czwartego roku życia będą miały się bawić w lekarza. Dla starszych, do szóstego roku, przewidziana jest »masturbacja w dzieciństwie«. Potem, do czasu aż dziecko stanie się dziewięciolatkiem: »antykoncepcja, seks w internecie, autostymulacja, język seksualny, zrozumienie akceptowalnego współżycia«” – przestrzegał na Twitterze prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski. Paweł Kukiz straszył „masturbacją zamiast leżakowania w przedszkolach”, a prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński ostrzegał 9 marca na konwencji partii, że w niektórych miejscach w Polsce jest już stosowana specyficzna socjotechnika, w której centrum jest „bardzo wczesna seksualizacja dzieci”.

Mariusz Kowalczyk

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.