Co to jest Pressletter

Pressletter to codzienny bezpłatny newsletter gromadzący linki do materiałów jakie w ciągu ostatniej doby przed jego wysyłką pojawiły się na stronie Press.pl.
Ułatwia szybkie zorientowanie się w tym co ważnego wydarzyło się w ciągu ostatnich 24 godzin w mediach, reklamie, marketingu i PR - w kraju i na świecie. Zawiera przegląd mediów i prezentację pierwszych stron aktualnych wydań dzienników, tygodników i miesięczników nadsyłanych przez redakcje z całej Polski.
Wysyłany jest codziennie (z wyjątkiem niedziel) o godzinach wskazanych przez abonenta podczas rejestracji.
W każdej chwili można zrezygnować z jego subskrypcji.

Formularz rejestracyjny

Podaj adres e-mail*, na który chcesz dostawać Pressletter. Na wskazany adres przyjdzie wiadomość z linkiem potwierdzającym rejestrację (użytkowników kont gmail, o2, wp prosimy o sprawdzenie folderów "oferty" lub "inne").

Czym się zajmujesz?*
Media       Reklama       PR       Marketing
Internet       Inne       Uczę się      


Gdzie mieszkasz?*

Ile razy dziennie chcesz otrzymywać Pressletter?

Wybierz godzinę, o której mamy go wysyłać:Ustaw kolejność działów - według niej będzie przygotowywany Twój Pressletter:

  • Media
  • Reklama, marketing, PR
  • Przegląd mediów
  • Jedynki gazet


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Press sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu, ul. J.H.Dąbrowskiego 75/66, 60-523 moich danych osobowych, związanych z funkcjonowaniem serwisów wydawcy, w celach marketingowych wydawcy oraz jego kontrahentów. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Press sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu, ul. J.H.Dąbrowskiego 75/66, 60-523 na moje konto e-mail informacji handlowych dotyczących Press sp. z o.o. sp.k. i jej kontrahentów.
Akceptuję regulamin świadczenia usług w serwisie Press.pl*


* Wypełnienie tych pól jest obowiązkowe, jeżeli chcesz otrzymywać bezpłatny Pressletter.


Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.