Wydanie: PRESS 05-06/2019

Rośniemy wraz z klientami

Kobiety w pracy uwzględniają szersze spektrum aspektów miękkich. Ich zarządzanie jest mniej „excelowe” – mówi AD wo/MAN Roku 2018 IZABELA ALBRYCHIEWICZ, CEO GroupM w Polsce.

AD wo/MAN brzmi lepiej niż AdMan? Ma Pani już oba tytuły.

Przed rokiem 2014 nagrody trafiały tylko do mężczyzn. Byłam pierwszą kobietą, która dostała nagrodę AdMan, i wtedy okazało się, że tytuł nie jest adekwatny. Teraz jest. I fajnie.

Kobiety zarządzają lepiej od mężczyzn?

To nie jest takie oczywiste. I kobiety, i mężczyźni mogą zarządzać dobrze, ale ich styl może się różnić. Kobiety mają większe wyczucie, ich zarządzanie jest mniej „excelowe” niż w przypadku mężczyzn. My uwzględniamy szersze spektrum aspektów miękkich. Panom trochę tego brakuje. Ale są dobrzy w innych aspektach. W komitecie prezesów należących do GroupM zasiada wraz ze mną trzech mężczyzn – Kuba Kossut, Adrian Kawecki i Paweł Gala, którzy sobie świetnie radzą.

Iga Kołacz

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7355 (koszt 3,69 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tutaj wpisz kod dostępowy otrzymany bezpośrednio od PRESS. Więcej informacji w regulaminie.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.