Wydanie: PRESS 09-10/2019

Ranking firm medialnych

23,9 MLD ZŁ WYNIOSŁY W 2018 ROKU PRZYCHODY NIEMAL 90 SPÓŁEK, KTÓRE ZNALAZŁY SIĘ W TEGOROCZNYM RANKINGU PRZYCHODÓW FIRM MEDIALNYCH. TO WZROST O 7,5 PROC. ROK DO ROKU.

Dynamikę przychodów firm medialnych w ub.r. obniża segment prasy – tu odnotowaliśmy niemal 7-procentowy spadek. Z biznesowego punktu widzenia wydawanie czasopism ma dla całości naszego przemysłu mediowego coraz mniejsze znaczenie. Przynajmniej w ostatnich dwóch latach (to druga edycja rankingu) wyższymi przychodami niż wydawcy prasowi mogły się pochwalić nie tylko telewizje, ale także portale internetowe.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7355 (koszt 3,69 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tu wpisz kod jeśli dostałeś go mailem kupując dostęp w redakcji „Press”. Więcej informacji w regulaminie.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.