Wydanie: PRESS 09-10/2018

Mundial 2018 w portalach sportowych

Jak dziennikarze i specjaliści od komunikacji marketingowej oceniają portale sportowe relacjonujące mundial.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej, które w tym roku odbywały się w Rosji (14 czerwca – 15 lipca), budziły ogromne emocje i jeszcze większe nadzieje u polskich kibiców. Do ich relacjonowania przygotowywali się bardzo starannie także wydawcy internetowi, przede wszystkim portali sportowych. Największe portale i serwisy sportowe uruchomiły specjalne programy i materiały wideo swoich korespondentów w Rosji, a także z analizami, opiniami i komentarzami ekspertów. A wszystko wsparte szeroko zakrojonymi kampaniami reklamowymi. Postanowiliśmy sprawdzić, jak dziennikarze i ludzie od reklamy oceniają pracę, którą wykonali wydawcy internetowi.

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7355 (koszt 3,69 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tutaj wpisz kod dostępowy otrzymany bezpośrednio od PRESS. Więcej informacji w regulaminie.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.