Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE

Cocosound Studio

MATEUSZ KULCZYCKI współzałożyciel & realizator dźwięku, NATALIA MIROWSKA współzałożycielka & producentka dźwięku

ADRES, TELEFON, WWW, PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

+48 725 375 057
[email protected]
www.cocosound.pl
www.facebook.com/studiococosound

OSOBA (LUB ZESPÓŁ) ZARZĄDZAJĄCA

Natalia Mirowska – współzałożycielka & producentka dźwięku
Mateusz Kulczycki – współzałożyciel & realizator dźwięku

ROK POWSTANIA: 2021

LICZBA PRODUKCJI W 2022 ROKU: 160

ZASOBY WŁASNE

Posiadamy niezbędne narzędzia do profesjonalnej postprodukcji dźwięku zarejestrowanego zarówno w studiu, jak i na planie zdjęciowym, a także do jego rekonstrukcji. Dzięki bogatej bazie własnych kompozycji muzycznych i efektów dźwiękowych przygotowujemy niebanalny sound design nadający charakteru każdej produkcji audio lub audiowizualnej.

ZAUFALI NAM

• Netflix • Alfa Romeo • Stokrotka • Fujifilm • Johnson & Johnson • mBank • Unicef • Doppelherz • Triumph • Zdrofit

PREZENTACJA FIRMY

Studio dźwiękowe specjalizujące się w postprodukcji dźwięku do reklam telewizyjnych, radiowych i internetowych, programów telewizyjnych, filmów fabularnych i dokumentalnych oraz seriali.

Organizujemy dedykowane castingi lektorskie, dobierając idealny głos do każdej produkcji. Permanentnie poszerzamy bazę głosów: aktorów, lektorów i wokalistów współpracujących z nami zarówno stacjonarnie w Warszawie, jak i zdalnie, z całego świata. Przygotowujemy kompozycje muzyczne we współpracy z kompozytorami poruszającymi się w różnorodnych stylach lub wspieramy w doborze muzyki produkcyjnej z wiodących banków.

Nasi klienci cenią w nas terminowość, zaangażowanie w każdy projekt, konkurencyjność cen przy zachowaniu najwyższej jakości. Te cechy w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem pozwalają nam na budowanie długotrwałych relacji biznesowych, opartych na zaufaniu i przyjaźni.

Kreacja dźwięku to nasza pasja. Łącząc własną kreatywność z wizją i oczekiwaniami reżysera, tworzymy niepowtarzalne, wyjątkowe brzmienia.

PRODUKCJE POZAREKLAMOWE

• „Hunger for Freedom” – film fabularny w reżyserii Stanisława Dąbrowskiego. Twórcami filmu są Towarzystwo Historyczne w Kcyni, BMO Studio oraz Polish-American Foundation for the Commemoration of POW Camps in Szubin. Produkcja opowiada historię ucieczki alianckich oficerów z oflagu XXIB w Szubinie podczas drugiej wojny światowej.

• „A kiedy słońce wzejdzie: Bozzetto”, reż. Zuza Barc. Film realizowany jest w ramach projektu „Aleja wschodzącego słońca” pod kuratelą Michała Mioduszewskiego (WCK)

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA Z 2022 ROKU

TYTUŁ: „A KIEDY SŁOŃCE WZEJDZIE: BOZZETTO”
KLIENT: WOLSKIE CENTRUM KULTURY
AGENCJA: KEINO

Press

Film w reżyserii Zuzy Barc opowiada o idei przyświecającej twórcom Alei Wschodzącego Słońca – projektu rzeźbiarskiego, mającego na celu zwrócenie uwagi na sytuację więźniów politycznych w Białorusi oraz na sytuację polityczną i społeczną w tym kraju. Paweł Althamer (rzeźbiarz), Grzegorz Jarzyna (reżyser), Anna Axer-Fijałkowska (kostiumografka) pod opieką kuratorską Michała Mioduszewskiego z Wolskiego Centrum Kultury tworzą rzeźbę z przyszłości, będącą samospełniającą się przepowiednią o pokonaniu reżimu i o wolności. Film stał się m.in. częścią wystawy Althamera w Ratyzbonie, gdzie artysta odebrał Nagrodę Lovisa Corintha. Rzeźba prawdopodobnie w tym roku stanie w Parku Szymańskiego w Warszawie. Twórcy filmu pracują obecnie nad pełną wersją dokumentu o procesie jej powstawania.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.