Cocosound Studio

MATEUSZ KULCZYCKI współzałożyciel & realizator dźwięku, NATALIA MIROWSKA współzałożycielka & producentka dźwięku
ADRES, TELEFON, WWW, PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE
+48 725 375 057
[email protected]
www.cocosound.pl
www.facebook.com/studiococosound
OSOBA (LUB ZESPÓŁ) ZARZĄDZAJĄCA
Natalia Mirowska – współzałożycielka & producentka dźwięku
Mateusz Kulczycki – współzałożyciel & realizator dźwięku
ROK POWSTANIA: 2021
LICZBA PRODUKCJI W 2022 ROKU: 160
ZASOBY WŁASNE
Posiadamy niezbędne narzędzia do profesjonalnej postprodukcji dźwięku zarejestrowanego zarówno w studiu, jak i na planie zdjęciowym, a także do jego rekonstrukcji. Dzięki bogatej bazie własnych kompozycji muzycznych i efektów dźwiękowych przygotowujemy niebanalny sound design nadający charakteru każdej produkcji audio lub audiowizualnej.
ZAUFALI NAM
• Netflix • Alfa Romeo • Stokrotka • Fujifilm • Johnson & Johnson • mBank • Unicef • Doppelherz • Triumph • Zdrofit
PREZENTACJA FIRMY
Studio dźwiękowe specjalizujące się w postprodukcji dźwięku do reklam telewizyjnych, radiowych i internetowych, programów telewizyjnych, filmów fabularnych i dokumentalnych oraz seriali.
Organizujemy dedykowane castingi lektorskie, dobierając idealny głos do każdej produkcji. Permanentnie poszerzamy bazę głosów: aktorów, lektorów i wokalistów współpracujących z nami zarówno stacjonarnie w Warszawie, jak i zdalnie, z całego świata. Przygotowujemy kompozycje muzyczne we współpracy z kompozytorami poruszającymi się w różnorodnych stylach lub wspieramy w doborze muzyki produkcyjnej z wiodących banków.
Nasi klienci cenią w nas terminowość, zaangażowanie w każdy projekt, konkurencyjność cen przy zachowaniu najwyższej jakości. Te cechy w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem pozwalają nam na budowanie długotrwałych relacji biznesowych, opartych na zaufaniu i przyjaźni.
Kreacja dźwięku to nasza pasja. Łącząc własną kreatywność z wizją i oczekiwaniami reżysera, tworzymy niepowtarzalne, wyjątkowe brzmienia.
PRODUKCJE POZAREKLAMOWE
• „Hunger for Freedom” – film fabularny w reżyserii Stanisława Dąbrowskiego. Twórcami filmu są Towarzystwo Historyczne w Kcyni, BMO Studio oraz Polish-American Foundation for the Commemoration of POW Camps in Szubin. Produkcja opowiada historię ucieczki alianckich oficerów z oflagu XXIB w Szubinie podczas drugiej wojny światowej.
• „A kiedy słońce wzejdzie: Bozzetto”, reż. Zuza Barc. Film realizowany jest w ramach projektu „Aleja wschodzącego słońca” pod kuratelą Michała Mioduszewskiego (WCK)
NAJCIEKAWSZA REALIZACJA Z 2022 ROKU
TYTUŁ: „A KIEDY SŁOŃCE WZEJDZIE: BOZZETTO”
KLIENT: WOLSKIE CENTRUM KULTURY
AGENCJA: KEINO

Film w reżyserii Zuzy Barc opowiada o idei przyświecającej twórcom Alei Wschodzącego Słońca – projektu rzeźbiarskiego, mającego na celu zwrócenie uwagi na sytuację więźniów politycznych w Białorusi oraz na sytuację polityczną i społeczną w tym kraju. Paweł Althamer (rzeźbiarz), Grzegorz Jarzyna (reżyser), Anna Axer-Fijałkowska (kostiumografka) pod opieką kuratorską Michała Mioduszewskiego z Wolskiego Centrum Kultury tworzą rzeźbę z przyszłości, będącą samospełniającą się przepowiednią o pokonaniu reżimu i o wolności. Film stał się m.in. częścią wystawy Althamera w Ratyzbonie, gdzie artysta odebrał Nagrodę Lovisa Corintha. Rzeźba prawdopodobnie w tym roku stanie w Parku Szymańskiego w Warszawie. Twórcy filmu pracują obecnie nad pełną wersją dokumentu o procesie jej powstawania.
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter
