Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 01, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ Domo kontynuuje program Katarzyny Dowbor. Drugi sezon planowany na jesień

Tym razem prowadząca będzie nadzorowała remont w domu uczestników, a nie w swoim, jak w pierwszej serii (fot. materiały prasowe)

Canal+ Domo będzie kontynuować program "Dowborowa od nowa" Katarzyny Dowbor.

Jak potwierdziliśmy w stacji, drugi sezon jest planowany na jesień. Tym razem prowadząca będzie nadzorowała remont w domu uczestników, a nie w swoim, jak w pierwszej serii. Pierwszy sezon nadawano w tegorocznej wiosennej ramówce.

Czytaj też: Nowy serial komediowy Canal+ "Algorytm miłości" jedynie w internecie

Katarzyna Dowbor do wiosny ub.r. włącznie przez 10 lat prowadziła "Nasz nowy dom" w Polsacie. W maju 2023 ze współpracy z dziennikarką zrezygnował Edward Miszczak, dyrektor programowy Telewizji Polsat. Nową prowadzącą została Elżbieta Romanowska. W styczniu Dowbor dołączyła do "Pytania na śniadanie" w TVP 2, kontynuując współpracę z Canal+ Domo.

Według Nielsen Media, w marcu Canal+ Domo miał średnio 0,15 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (0,14 proc. w marcu 2023).

Czytaj też: Dziewięć polskich tytułów oryginalnych w bibliotece Netflixa do końca 2024 roku

(MNIE, 01.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.