Wydanie: PRESS 07-08/2019

Biznes bardzo warszawski

Serwis internetowy, bar, magazyn i radio internetowe w połączeniu ze znanymi nazwiskami dają mieszankę nieźle działającego biznesu.

Marka aparatów Instax na czerwcową premierę nowego modelu wybrała Newonce.bar – lokal przy Nowym Świecie 6/12 w Warszawie. Na gości czekały kolorowe drinki, 12-stronicowa bezpłatna gazetka „Twój Newonce” i konkurs z nagrodami.

Kiedy goście chcieli zejść do piwnicy, gdzie mieszczą się toalety, mijali studio internetowego radia Newonce.radio. Program mają tam m.in. Kuba Wojewódzki z Piotrem Kędzierskim, a gośćmi bywają celebryci, ciekawi ludzie jak Andrzej Bargiel, dziennikarze jak Tomasz Sekielski czy Marcin Meller, muzycy jak Tomasz Organek, Artur Rojek czy Wojciech Mazolewski. Najgorętsze nazwiska. Lubiane przez fanów, doceniane przez marketerów. Idąc na drinka do baru Newonce, można więc spotkać Kędzierskiego czy Wojewódzkiego bądź innych prowadzących programy.

Piwnica ze studiem, parter z barem i biura na pierwszym piętrze to jakieś 200 m kw. Przy najdroższej ulicy w Polsce, w budynku dawnego Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

Maciej Kozielski

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.