Wydanie: PRESS 07-08/2019

Plusy specjalizacji

Duzi wydawcy zwalniają, a w tym czasie portale branżowe szukają dziennikarzy. Warunek – specjalizacja.

Magdalena Skłodowska na zmianę pracy zdecydowała się jesienią ub.r. Była wydawcą w portalu Tvn24bis.pl, ale gdy serwis poświęcony energetyce Wysokienapiecie.pl zaproponował jej pracę, nie wahała się długo.

– Zależało mi na pogodzeniu życia rodzinnego z zawodowym. W korporacji takiej jak TVN tych dwóch sfer pogodzić się w moim przypadku nie dało – wyjaśnia. Teraz sama organizuje sobie pracę. – Dzięki temu mam czas, żeby pojechać z dzieckiem na szkolną wycieczkę, pójść do kosmetyczki i na zebranie rodziców. To daje mi komfort, którego wcześniej nie miałam – mówi Skłodowska.

Małgorzata Wyszyńska

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7355 (koszt 3,69 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tutaj wpisz kod dostępowy otrzymany bezpośrednio od PRESS. Więcej informacji w regulaminie.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.