Wydanie: PRESS 07-08/2016

Modlitwa za Jedynkę

Nowi szefowie Programu I nie znają się na zarządzaniu, ale mają mocną wiarę. W siebie

Pierwsze spotkanie z dyrektorem pracownicy Jedynki pamiętają do dziś. Przyszedł z nowym wicedyrektorem Jackiem Raginisem-Królikiewiczem, który jest dziennikarzem i producentem radiowym, a z Porzezińskim robili np. cykl programów w TV Puls i Radiu Plus. Zespół usłyszał, że dyrektor ma troje dzieci, a wicedyrektor aż dziesięcioro. Sens tej prezentacji radiowcy szybko zrozumieli.

– Dyrektorzy przyznali, że właściwie Jedynki nie słuchali. Dali do zrozumienia, że tak naprawdę nie wiedzą, kim jesteśmy. To było dołujące – opowiada była już dziennikarka Programu I. Gdyby ktoś chciał im przesłać propozycję audycji, miał załączyć do niej swoje CV. Niektórych starych radiowców to zszokowało. Inni tłumaczyli to dobrymi chęciami nowego kierownictwa.

Jednak „byłych” przybywało.

Renata Gluza

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7255 (koszt 2,46 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tutaj wpisz kod dostępowy otrzymany bezpośrednio od PRESS. Więcej informacji w regulaminie.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.