Wydanie: PRESS 07-08/2015

Warsztat: Sala robi Uuu...

Doświadczenie – to liczy się najbardziej w pracy konferansjera. Nawet po tysiącu imprez można zaliczyć wpadkę.

Wielka gala branży konnej. Tomasz Kammel wyczytuje laureata nagrody dla najlepszej stadniny i zaznacza, zgodnie ze scenariuszem, że odbierze ją główny handlowiec. Nagrodzona nobliwa pani już w drodze na scenę wygraża mu laską. A gdy dochodzi do głosu, stwierdza: – Jestem głównym hodowcą, nie handlowcem.

– Aż zamarłem, ale co miałem robić? Tłumaczyć się? – opowiada Tomasz Kammel, dziennikarz telewizyjny, prowadzący i autor wielu programów w TVP. – Zwalać na organizatora? Zamiast tego, kiedy przyszedł czas na wspólne zdjęcie laureatów, powiedziałem, że na scenę zapraszam wszystkich, ale po głównego hodowcę pójdę sam. I wszyscy byli zadowoleni.

Anna Kłossowska

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7255 (koszt 2,46 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tutaj wpisz kod dostępowy otrzymany bezpośrednio od PRESS. Więcej informacji w regulaminie.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.