Temat: na weekend

Dział:

Dodano: Grudzień 31, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Kołodziejczyk nie będzie naczelnym „Przeglądu Sportowego”

Michał Kołodziejczyk ma zostać szefem sportu w Canal+ (fot. materiały prasowe)

Michał Kołodzieczyk poinformował Ringier Axel Springer Polska, że otrzymał inną propozycję pracy i rezygnuje z objęcia funkcji redaktora naczelnego redakcji Onet Sport i „Przeglądu Sportowego”. Według naszych nieoficjalnych ustaleń Kołodziejczyk ma zostać szefem sportu w Canal+.

Agnieszka Skrzypek-Makowska, communications manager w RAS Polska informuje, że do czasu powołania nowego redaktora naczelnego szefem redakcji Onet Sport pozostanie Łukasz Widuliński, a Paweł Wołosik nadal będzie pełniącym obowiązki redaktora naczelnego „PS”.

Według naszych nieoficjalnyc ustaleń Kołodziejczyk ma być szefem sportu w Canal+.

- Nie komentujemy plotek rynkowych - ucina rzecznik Canal+ Piotr Kaniowski.

Kołodziejczyk miał objąć funkcje w RAS Polska na początku drugiego kwartału 2020 roku. Na początku września z firmą rozstali się Przemysław Rudzki (dotychczasowy naczelny "PS") oraz Michał Pol (dyrektor segmentu sportowego RAS Polska).

W segmencie sportowym RAS Polska planowane są duże zmiany, do których ma dojść w najbliższych miesiącach. Mówi się o połączeniu newsroomów Onet Sport i „PS”, podobnie jak stało się z redakcjami „PS” oraz sportu „Faktu” (w 2013 roku). Możliwa jest też zmiana częstotliwości ukazywania się tytułu. Scalonymi redakcjami miał kierować Kołodziejczyk. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że planowane zmiany miały być powodem odejścia Przemysława Rudzkiego ze stanowiska redaktora naczelnego „PS”.

W ostatnich tygodniach z redakcji "PS" odeszli czterej dziennikarze: Tomasz Włodarczyk, Michał Trela, Dominik Piechota i Michał Gutka.

Galeria: Najpopularniejsze produkcje Netfliksa w 2019 roku

(PAZ, KOZ, 31.12.2019)

Pozostałe tematy weekendowe

Najlepsze i najgorsze kampanie 2019 roku
Hajsik na Tiktoku
Trend na zwierzaki
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.