Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzech dziennikarzy odchodzi z "Przeglądu Sportowego"

Michał Gutka i Dominik Piechota (z lewej) pracują w "PS" ponad pięć lat, a Michał Trela (z prawej) sześć i pół roku (fot. archiwum prywatne, screen: YouTube.com/Przeglad Sportowy)

Z "Przeglądu Sportowego" (Ringier Axel Springer Polska) odchodzą dziennikarze Michał Gutka, Dominik Piechota i Michał Trela.

Wszyscy trzej żegnają się z tytułem z końcem stycznia. Michał Gutka i Dominik Piechota pracują w "PS" ponad pięć lat, a Michał Trela sześć i pół roku.

Dziennikarze nie ujawniają swoich planów zawodowych. - Na razie niestety nie mogę zdradzać - ucina Michał Gutka. Michał Trela informuje jedynie, że pozostanie w dziennikarstwie sportowym i od lutego będzie pracował w innym miejscu. Od lutego nową pracę zacznie również Dominik Piechota. - Na pewno chciałbym dalej tworzyć program o lidze hiszpańskiej w nowej formule - deklaruje Piechota. Jest pomysłodawcą i ekspertem programu wideo "Przeglądu Sportowego" "La Liga Loca".

We wrześniu redaktorem naczelnym "Przeglądu Sportowego" przestał być Przemysław Rudzki. Z gazety odchodzi także Tomasz Włodarczyk, który w latach 2016-2018 był wicenaczelnym tytułu. W przyszłym roku naczelnym "Przeglądu Sportowego" i Onet Sport zostanie Michał Kołodziejczyk.

Galeria: Najpopularniejsze seriale HBO Go

(KOZ, 30.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.