Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE

Lemon

JAROSŁAW GAJEWSKI prezes zarządu

ADRES, TELEFON, WWW, PROFILE SPOŁECZNOŚCIOWE

ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa,
www.lemonfilm.pl , https://www.instagram.com/lemonfilm.pl/ , https://www.facebook.com/lemonfilmstudio

OSOBA (LUB ZESPÓŁ) ZARZĄDZAJĄCA

Jarosław Gajewski – prezes zarządu
Maciej Czapiewski – wiceprezes zarządu

ROK POWSTANIA: 1999

LICZBA PRACOWNIKÓW I WSPÓŁPRACOWNIKÓW: 10 (plus współpracownicy)

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2022 ROKU: 60

LICZBA PRODUKCJI W 2022 ROKU: 40

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Współpracujemy ze wszystkimi dostępnymi na rynku reżyserami. Daje nam to możliwość najlepszego możliwego doboru właściwego twórcy do realizowanego projektu.

ZAUFALI NAM

• Orange • Polpharma • Pepco • Kaufland • Toyota • Velo Bank • Avon • Colian • Kross • Stock 

Press

MACIEJ CZAPIEWSKI wiceprezes zarządu

PREZENTACJA FIRMY

Od lat realizujemy dla naszych klientów wysokiej jakości kontent wideo i foto. Uważnie słuchając, zawsze staramy się jak najlepiej poznać klienta, tworzymy przestrzeń do współpracy, gdzie obie strony czują się komfortowo i dzięki temu budujemy wieloletnie relacje. Zawsze proponujemy świeże, kreatywne, rozwiązania, pamiętając jednocześnie o komercyjnej wartości, jaką mamy dostarczyć klientowi. Wiemy, że reklama jest sztuką, ale pamiętamy, że sztuką użytkową. Dzięki doświadczeniu dajemy poczucie bezpieczeństwa.

Często angażujemy się też w projekty artystyczne i niekomercyjne. Pozwala nam to odkrywać twórców, którzy dzięki swojemu nowemu sposobowi postrzegania rzeczywistości realizują projekty kreujące trendy.

Od dawna staramy się ograniczać wpływ naszych działań na środowisko, dlatego optymalizujemy procesy produkcyjne oraz zamieniliśmy przestrzeń biurową firmy na bardziej efektywną.

Aktywnie uczestniczymy też w działaniach na rzecz podniesienia standardów pracy w naszej branży, współtworzyliśmy Stowarzyszenie Producentów Filmów Reklamowych, którego jesteśmy członkiem.

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA Z 2022 ROKU

TYTUŁ: „NIC NIE MUSISZ, WSZYSTKO MOŻESZ…”
KLIENT: KROSS
AGENCJA: AGENCJA RED 8

Press

Film i sesja zdjęciowa dla największego polskiego producenta rowerów. Kilka dni zdjęciowych, duża liczba lokacji, zmienne warunki pogodowe, różne techniki zdjęciowe. Produkcja wymagająca logistycznie. Wyzwanie, jakie lubimy.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.