Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2020

SPUTNIK STUDIO

MAGDALENA CZMUDA CEO

ADRES, KONTAKT

02-642 Warsaw
ul. Maklakiewicza 5/4
+48 22 658 04 55
[email protected]

OSOBY ZARZĄDZAJĄCE

Magdalena Czmuda – CEO, executive producer
Michał Wojciechowski – executive producer, head of production

ROK POWSTANIA: 2010

LICZBA PRACOWNIKÓW: 11

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2019 ROKU: 92

KRÓTKO O FIRMIE

Sputnik Studio to studio produkcyjne full service z oddziałami w Warszawie, Cape Town i Los Angeles. Realizujemy cele biznesowe i wizerunkowe naszych klientów, oferując szeroki zakres tworzenia treści i produkcji wideo. Zawsze z jakością nie z tego świata. Specjalizujemy się w TVC, materiałach digital, teledyskach i filmach live action. Nasi klienci cenią nasze kreatywne rozwiązania dla złożonych wyzwań twórczych.

ZASOBY WŁASNE

Naszym najlepszym zasobem są nasi ludzie. Stawiamy na najwyższe kompetencje i doświadczenie naszych twórców. Posiadamy zestawy montażowe offline, dzięki czemu szybko przekazujemy materiał do dalszej obróbki. Dostarczamy najwyższą jakość naszym klientom, nieustannie inwestując w najnowsze technologie.

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Wierzymy, że każdy projekt wymaga innych talentów i kompetencji. Nasz model opiera się na współpracy z szerokim gronem twórców, których wybieramy zgodnie z wyzwaniami konkretnej inicjatywy.

ZAUFALI NAM

• Škoda
• Audi
• Alfa Romeo
• Adidas
• Mastercard
• Tyskie
• Samsung
• McDonald’s
• Carlsberg
• Żywiec Zdrój

PRODUKCJE POZAREKLAMOWE

• „Woo Woo”, serial telewizyjny – 2020 / development – godzinny komediodramat, którego akcja rozgrywa się w New Bay San Francisco, gdzie holistyczni uzdrowiciele mieszają się z nowobogackimi milionerami. To tutaj, na skrzyżowaniu nauki z duchowością i metafizyką, rodzi się uczucie, że wszystko jest możliwe, a linearne, czterowymiarowe myślenie jest nie tylko ograniczające, ale wręcz passé.

• „Notes of hope” – 2020 / film dokumentalny (w trakcie produkcji) – międzynarodowy dokument prowadzony w formie eksperymentu społecznego, którego nadrzędnym celem jest oddanie głosu wszystkim, którzy są na pierwszej linii walki z pandemią.

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA

Press
Press

TYTUŁ: „PARAWANY” – PRZEJDŻMY NA TY
ROK PRODUKCJI: 2019
KLIENT: TYSKIE

Jesteśmy dumni z kreatywnych rozwiązań dla złożonych wyzwań twórczych i jedną z takich była właśnie produkcja zrealizowana nad polskim morzem z udziałem turystów. Tyskie wychodzi naprzeciw zwyczajom polskich turystów, jakimi są stworzone przez nich niemalże obozowiska parawanowe. W zamian za oddanie parawanu zaprasza charyzmatycznym hasłem „Może przejdźmy na ty” do wspólnego spędzenia czasu, popijając przy tym zimne piwo Tyskie. 

Spot zrealizowany został z udziałem siedmiu kamer, z całym kampem i ukrytym studiem realizacyjnym stworzonym w plenerze, w lesie przy plaży. Produkcja niezwykle przemyślana i zaplanowana, dzięki czemu zakończona sukcesem i autentycznymi reakcjami plażowiczów.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.