Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Marzec 27, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Esther Perel na konferencji w Poznaniu. Kolejne duże nazwisko po Obamie, Marin i Harding

W swoim cyklu podcastów „Where Should We Begin?” pacjenci opowiadają Esther Perel o swoich problemach w związkach (CC BY-SA 2.0)

Esther Perel, terapeutka, autorka książek i podcastów, której wykłady TED osiągnęły ponad 40 milionów wyświetleń, będzie gościnią konferencji Impact'24. To kolejne duże nazwisko po Michelle Obamie, byłej premier Finlandii Sanna Marin czy Verity Harding, światowej liderce zajmującej się sztuczną inteligencją, wśród prelegentów konferencji. Perel wystąpi w ramach ścieżki tematycznej Mental Health & Wellbeing.

Obok Esther Perel wystąpią w tej części konferencji także Bogdan de Barbaro, Natalia de Barbaro, Sławomir Murawiec, Andrzej Gryżewski oraz Michał Lew-Starowicz. Specjaliści będą rozmawiać o roli społeczności i relacji dla zdrowia psychicznego czy też o wypaleniu zawodowym. Zapowiedziano, że w dyskusjach poruszone zostaną kwestie dotyczące istotności technologii i sztucznej inteligencji w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń psychicznych.

„To właśnie wpływ technologii na zdrowie psychiczne jest jednym z zagadnień analizowanych przez gościnię specjalną Impact'24 Esther Perel” – informują organizatorzy poznańskiej konferencji. – „W swoim cyklu podcastów „Where Should We Begin?” pacjenci opowiadają Esther o swoich problemach w związkach, a terapeutka pomaga im je rozwiązać. Podcast zyskał ogromną popularność wśród ludzi w różnym wieku - od pokolenia Z po boomersów. Perel prowadzi także indywidualne terapie, platformę szkoleniową online dla terapeutów i coachów oraz kurs online dla par o nazwie Rekindling Desire”.

O roli technologii i sztucznej inteligencji w usprawnieniu procesu terapeutycznego mówił będzie z kolei więcej prof. Bogdan de Barbaro. 

Impact'24 to wydarzenie technologiczno-gospodarcze, które odbędzie się 15-16 maja br. w Poznaniu.

(C, 27.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.