Wydanie: PRESS 05-06/2020

Warsztat - Zmęczona, ale szczęśliwa

Nawet w czasach pandemii i pracy zdalnej można być blisko słuchacza i mieć dobrej jakości dźwięk, wykorzystując media społecznościowe – o swoim warsztacie radiowca pisze ANNA GMITEREK-ZABŁOCKA, lubelska dziennikarka Tok FM

Ta opowieść miała zaczynać się zupełnie inaczej. Planowałam sentymentalny i wspomnieniowy wstęp. Ale... pojawił się on. Niewidzialny, tajemniczy i szalenie groźny. Przemieszczający się po świecie z szybkością błyskawicy, atakujący młodszych i starszych, ludzi o różnych kolorach skóry, wyznaniach, orientacji seksualnej. Koronawirusa nie można pominąć w opowieści o pracy dziennikarza radiowego w terenie. Dlatego od niego zaczynam.

Gdy okazuje się, że sytuacja epidemiczna robi się naprawdę groźna, rząd wprowadza coraz to nowe ograniczenia, mój pracodawca decyduje, że my, reporterzy Tok FM w różnych miastach w Polsce, mamy pracować zdalnie z domu. I co? I okazuje się, że jak trzeba, to można.

Anna Gmiterek-Zabłocka

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.