Spis treści:

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Allegro.pl

W nadchodzących miesiącach skupimy się na dalszym rozwoju oferty produktowej adresowanej zarówno do rynku agencyjnego, jak i do klientów bezpośrednich.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Bauer Media Polska

W 2017 roku zamierzamy efektywnie wykorzystać obecne portfolio magazynów, oferując klientom jeszcze szersze dotarcie do grup celowych.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Bonnier Business Polska

W 2017 roku stawiamy na jakościowy content marketing – taki, który stanowi wartość dla użytkowników i czytelników.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Burda International Poland

Będziemy proponowali naszym klientom oferty crossmediowe uwzględniające synergię kanałów komunikacji i oparte na szerokim portfolio naszych marek: magazynów, stron WWW, portali społecznościowych, eventów oraz na ekosystemach w obszarze marki.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Discovery Media

Nieszablonowe, szyte na miarę pomysły, najwyższa od lat nagradzana przez rynek jakość obsługi, kompleksowe podejście "one-stop-shop", światowa jakość oferowanych produkcji - to to, co nas wyróżnia na rynku. Oraz koncepcje wpisujące się w ogromne emocje, których dostarczają wydarzenia sportowe emitowane na Eurosport.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Doradztwo Mediowe - Radio Kino Internet

Niepowtarzalność, multimedialność i oczywiście efektywność działań to nasze największe atuty.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - GetHero

Wiemy, jak stworzyć kampanie, które zaangażują miliony odbiorców. I wciąż się rozwijamy.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Gremi Media SA

Według danych Kantar Media spółka Gremi Media SA jako jeden z niewielu podmiotów na rynku wykazała w ub.r. wzrost w obszarze przychodów reklamowych rok do roku.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Grupa Eurozet

Na ten rok planujemy dalszy rozwój ofert niestandardowych, szytych na miarę potrzeb klienta. Jego najbardziej wyszukane cele pozwala bowiem spełnić wykorzystywanie synergii radia, internetu i eventów.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Grupa Jet Line

Strategia i filozofia działania Jet Line jest prosta: mamy bardzo dobre nośniki i bardzo dobrze realizujemy kampanie outdoorowe, takie, które przynoszą zysk.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Grupa RMF

Optymalizacja zasobów reklamowych w wymiarach off-line i on-line, konsekwentne utrzymywanie konkurencyjności produktów w wymiarze zasięgowym i kosztowym oraz wysokiego standardu obsługi klientów to główne założenia naszej polityki handlowej na ten rok.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Grupa Ströer

Jesteśmy liderem najpopularniejszych formatów reklamy zewnętrznej w Polsce: frontlight 18 mkw. oraz frontlight 36 mkw. W naszej wyłącznej dyspozycji pozostają też nośniki reklamowe na stacjach oraz w wagonach metra.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Grupa Wirtualna Polska

W Biurze Reklamy Grupy Wirtualna Polska zakładamy kontynuację założonej strategii rozwoju produktów reklamowych z ubiegłych lat. Niezmiennie rozwijamy naszą ofertę w ramach idei MoViBE, co – obok profesjonalnej obsługi – zaowocowało już dwukrotnym tytułem Biura Reklamy Roku 2015 i 2016 w badaniu Media & Marketing Polska.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Media Impact Polska

Budowanie wartości dla klientów w coraz bardziej zautomatyzowanym i rozdrobnionym środowisku jest dziś kluczowym wyzwaniem na rynku mediów.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Media Service Zawada

Zmieniający się rynek prasowy to wyzwanie dla biura reklamy, ale przede wszystkim impuls do rozbudowania oferty o niestandardowe formy reklamy.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Platforma Medialna Moda na Zdrowie

Platforma "Moda na Zdrowie" jako jedyna dociera do klientów, właścicieli aptek i farmaceutów pierwszego stołu. To oni decydują o wyborze Twojego produktu.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Polityka

Każdy z naszych produktów oparty jest na unikalnym i wartościowym kontencie. Wartość tę potwierdzają wyniki sprzedaży: „Polityka” pozostaje od dawna jej liderem w segmencie tygodników opinii.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - Press i Presserwis

Rok 2017 będzie kolejnym rokiem koncentracji na na-szym core biznesie, czyli dostarczaniu wiedzy i analiz o rynku mediów, reklamy i PR.

 

Artykuł bezpłatny

Biuro reklamy - TVN Media

Naszym głównym celem jest dostarczanie oferty, która potrafi realizować cele reklamodawców w nowej rzeczywistości marketingowej.

Poprzednie numery