Temat: na weekend

Dział:

Dodano: Styczeń 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Fame MMA - cyrk na kółkach

Pojedynek Esmeraldy Godlewskiej (z lewej) z Martą Linkiewicz trwał 44 sekundy (screen: YouTube.com/FAME MMA)

Do klatki wchodzą przy dźwiękach ogłuszającej muzyki. W czarnej spódniczce Esmeralda Godlewska, celebrytka znana z tego, że nie umie śpiewać. W białej – Marta Linkiewicz, która zyskała rozpoznawalność, chwaląc się na Snapchacie seksem z raperami z grupy Rae Sremmurd. Sędzia ringowy daje sygnał do walki. Linkiewicz po krótkiej szarpaninie powala rywalkę, dosiada ją i okłada różowymi rękawicami w tył głowy. Wszystko trwa 44 sekundy.

Wartość sportowa? Żadna. Ale w łódzkiej Atlas Arenie podczas gali Fame MMA 3 zasiadło blisko 10 tys. osób, a 180 tys. miało wykupić dostęp do internetowej relacji. Nic więc dziwnego, że z zainteresowania postanowiły skorzystać zarówno portale dzienników regionalnych, jak i ogólnopolskie serwisy sportowe. Najpierw nieśmiało, publikując krótkie notki pod wyszukiwarki, żeby w końcu przejść do relacjonowania na żywo najważniejszych pojedynków.

Piotr Wesołowicz

Pozostałe tematy weekendowe

Kolejne zmiany "dobrej zmiany" w Polskim Radiu
PFN źle zarządza wizerunkiem Polski
Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7355 (koszt 3,69 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tu wpisz kod jeśli dostałeś go mailem kupując dostęp w redakcji „Press”. Więcej informacji w regulaminie.

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.