Temat: na weekend

Dział:

Dodano: Styczeń 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Fame MMA - cyrk na kółkach

Pojedynek Esmeraldy Godlewskiej (z lewej) z Martą Linkiewicz trwał 44 sekundy (screen: YouTube.com/FAME MMA)

Do klatki wchodzą przy dźwiękach ogłuszającej muzyki. W czarnej spódniczce Esmeralda Godlewska, celebrytka znana z tego, że nie umie śpiewać. W białej – Marta Linkiewicz, która zyskała rozpoznawalność, chwaląc się na Snapchacie seksem z raperami z grupy Rae Sremmurd. Sędzia ringowy daje sygnał do walki. Linkiewicz po krótkiej szarpaninie powala rywalkę, dosiada ją i okłada różowymi rękawicami w tył głowy. Wszystko trwa 44 sekundy.

Wartość sportowa? Żadna. Ale w łódzkiej Atlas Arenie podczas gali Fame MMA 3 zasiadło blisko 10 tys. osób, a 180 tys. miało wykupić dostęp do internetowej relacji. Nic więc dziwnego, że z zainteresowania postanowiły skorzystać zarówno portale dzienników regionalnych, jak i ogólnopolskie serwisy sportowe. Najpierw nieśmiało, publikując krótkie notki pod wyszukiwarki, żeby w końcu przejść do relacjonowania na żywo najważniejszych pojedynków.

Piotr Wesołowicz

Pozostałe tematy weekendowe

PFN źle zarządza wizerunkiem Polski
Kolejne zmiany "dobrej zmiany" w Polskim Radiu
Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7355 (koszt 3,69 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tutaj wpisz kod dostępowy otrzymany bezpośrednio od PRESS. Więcej informacji w regulaminie.

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.