Temat: studia produkcyjne

Wydanie: STUDIA PRODUKCYJNE 2019

STUDIO FILMOWE OTO

JACEK KULCZYCKI prezes

ADRES, KONTAKT

02-512 Warszawa
Puławska 22
+48 22 542 86 86
studio@otofilm.pl
www.otofilm.pl

OSOBA ZARZĄDZAJĄCA

Kuba Ranik – dyrektor zarządzający, producent wykonawczy

ROK POWSTANIA: 1992

LICZBA PRACOWNIKÓW: 27

LICZBA DNI ZDJĘCIOWYCH W 2018 ROKU: 183

KRÓTKO O FIRMIE

OTO Film to jeden z największych domów produkcyjnych w Polsce. Przez ponad 25 lat stworzyliśmy ponad 2,7 tys. kampanii dla polskich i zagranicznych klientów. Klasyczne formaty telewizyjne, spoty internetowe, relacje live, teledyski, sesje fotograficzne produkowaliśmy niemal we wszystkich zakątkach świata.

ZASOBY WŁASNE

Nasza siła to zgrany, niezwykle doświadczony zespół producentów, kierowników i asystentów. Niektórzy związani są z nami od początku istnienia firmy. Całość dopełniają researcher reżyserów, menedżer lokacji i stale rozwijający się dział komunikacji.

MODEL WSPÓŁPRACY Z REŻYSERAMI

Wyszukujemy i stawiamy na młode talenty. Dlatego tak ważne są spotkania face-to-face, z których dowiadujemy się o twórcy więcej niż tylko z reela na Vimeo. Młodzi reżyserzy otrzymują od nas wsparcie ze strony doświadczonych producentów. Współpracujemy też z agencjami reprezentującymi artystów.

ZAUFALI NAM:

•Jeronimo Martins
•McDonald’s
•Huawei
•Škoda
•Play
•Tyskie
•Żubr
•Puma
•Mercedes-Benz
•Panasonic

PRODUKCJE POZAREKLAMOWE

•„The Dumplings & Mary Komasa – Jestem kobietą”, rok 2018, klient Puma – teledysk, w którym wystąpili młodzi i zdolni polscy muzycy. Oprócz doskonałych walorów audiowizualnych jest także manifestem zachęcającym kobiety, by żyły według własnych zasad i nie pozwalały narzucać sobie norm.

•Kampania społeczna „Dobrze cię widzieć”, rok 2018, klient Fundacja Narodowego Dnia Życia – spot telewizyjny z udziałem Cezarego Pazury, który w kilku zabawnych sytuacjach zachęca do noszenia kamizelek odblaskowych.

NAJCIEKAWSZA REALIZACJA

Press

TYTUŁ: „FISHERMAN”
ROK PRODUKCJI: 2018
KLIENT: HUAWEI

Dwa filmy reklamowe w fabularnym stylu, pełne humoru, świetnej gry aktorskiej i doskonałych scenografii oraz kostiumów. W ciągu dwóch grudniowych dni musieliśmy nakręcić spoty na kutrze rybackim pływającym na pełnym morzu. Była to niezwykle wymagająca produkcja, począwszy od trafienia w okno pogodowe pozwalające na wypłynięcie jednostek w morze, poprzez uzyskanie pozwoleń w Urzędzie Morskim, kończąc na koordynacji pracy ekip na dwóch dużych kutrach pełnych sprzętu filmowego. Całość zwieńczona była doskonale przygotowanymi kostiumami (marynarze, naukowcy, strażak, profesor) i scenografiami (kilkumetrowa ściana roślin, laboratorium, muzeum). Za tę produkcję zdobyliśmy pięć Mieczy w Konkursie KTR.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.