Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 26, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Morozowski zniknął z TVN 24. Dochodzi do zdrowia po operacji

O nieobecność Andrzeja Morozowskiego zapytał jeden z widzów w trakcie czwartkowego wydania "Szkła kontaktowego" (fot. Krzysztof Dubiel/TVN)

Andrzej Morozowski, autor programu "Tak jest" w TVN 24, zniknął z anteny. Stacja informuje, że dziennikarz dochodzi do zdrowia po operacji.

O nieobecność Andrzeja Morozowskiego zapytał jeden z widzów w trakcie czwartkowego wydania "Szkła kontaktowego". "Proszę, powiedzcie co dzieje się z redaktorem Morozowskim?" - napisał.

"Dzisiaj bardzo długo rozmawiałem z Andrzejem. Andrzej jest po pewnym zabiegu szpitalnym, dochodzi do siebie. Wszyscy wiemy o tym, że za dwa, trzy, może cztery tygodnie wróci w pełni sił" - przekazał prowadzący Tomasz Sianecki. "Niektórzy zauważyli, że zniknął z czołówki Zniknął, bo go nie ma. Jak będzie, to znowu się w tej czołówce pojawi" - zaznaczył Sianecki.

"Andrzej Morozowski dochodzi do zdrowia po operacji i wróci tak szybko, jak tylko będzie to możliwe" - przekazało nam biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

(KOZ, 26.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.