Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 26, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy serial komediowy Canal+ "Algorytm miłości" jedynie w internecie

Serial "Algorytm miłości" liczy 10 odcinków (fot. Maciej Skwara/Canal+)

Serwis subskrypcyjny Canal+ Online w dniu premiery serialu komediowego "Algorytm miłości" udostępni od razu jego cały sezon.

W środę 22 maja do serwisu trafi wszystkie 10 odcinków nowej produkcji Canal+. Jak przekazało nam biuro prasowe firmy, w najbliższym czasie serial oglądać będzie można wyłącznie w Canal+ Online. 

"Algorytm miłości" to parodia programów typu bikini reality. W rolę prowadzącego show wciela się Michał Czernecki. W serialu występują również m.in. Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Małgorzata Socha, Karol Dziuba, Aleksander Kaleta, Waleria Gorobets, Pola Błasik, Kamil Piotrowski, Emilia Walus i Dorota Chotecka.

Za reżyserię serialu odpowiada duet Michał Tylka i Alek Pietrzak, za scenariusz - Łukasz Sychowicz, Mateusz Płocha, Mateusz Zimnowodzki i Marek Baranowski, a za produkcję odpowiada Beata Ryczkowska i Filip Bałdyga z Canal+ oraz Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z Jake Vision DGA.

?si=_5Dm-vV7vK-5NUel

(KOZ, 26.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.