Wydanie: PRESS 01-02/2024

Popularniejszy od Muska

FABRIZIO ROMANO to najbardziej znany na świecie dziennikarz sportowy – specjalista od klubowych transferów w świecie piłki nożnej

Wyniki meczów go nie interesują. Chce wiedzieć tylko kto, komu i ile zapłaci. Gdy pisze na portalu X „Here we go again” („zaczynamy”, jak w wolnym tłumaczeniu piszą polskie media – przyp. red.) – to znaczy, że kolejne przejście, czyli transfer piłkarza z klubu do klubu, właśnie się dokonał. A wtedy wszyscy inni dziennikarze sportowi na świecie znów wstrzymują oddech.

– Mówimy o jednej z najbardziej opiniotwórczych osób na świecie. Ostatniego lata jego tweety czytało więcej osób niż Elona Muska. Wtedy na Twitterze był najpopularniejszy – stwierdza Tomasz Włodarczyk, redaktor naczelny serwisu Meczyki.pl, jeden z dwóch dziennikarzy sportowych mających w dziedzinie zdobywania newsów o piłkarskich transakcjach najsilniejszą pozycję w Polsce.

Maciej Weber

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.