Wydanie: PRESS 01-02/2024

Odjazdowe życie

Bracia Collins na szerokie wody wypłynęli dzięki pokazywaniu widzom TVN Turbo, jak przerabiają auta. Dziś zarabiają pieniądze, korzystając ze swojej rozpoznawalności

We wtorkowy wieczór włączam TTV, naziemny kanał z grupy TVN Warner Bros. Discovery. Na ekranie dwóch dobrze ubranych mężczyzn przed czterdziestką. Swoim klientom wypożyczają luksusowe auta. Akcja toczy się w Miami, ale też w Dubaju. Część scen nagrywano w Polsce. Mówią do widzów prostym językiem, nie unikają wulgaryzmów, ale też kłótni prowadzonych między sobą.

„Widzę, że jest naprawdę bardzo dużo gości, jedzenie jest na najwyższym poziomie, wiadomo, przecież jesteśmy u braci Collins, k...” – mówi uśmiechnięty od ucha do ucha Rafał Collins, zachwalający widzom swoją restaurację.

Z ekranu do widzów uśmiechają się m.in. prezenterka Klaudia El Dursi, były premier Kazimierz Marcinkiewicz, papież Franciszek i aktor Al Pacino.

Po pięciu odcinkach można już ostrożnie ocenić, że program jest sukcesem stacji – miał średnio 196 tys. widzów, a jego wyniki były wyższe od średniej kanału (według Nielsen Media).

Zanim jednak kilka lat temu bracia Collins związali się z TVN i zaczęli brylować na jego antenach, prowadzili zupełnie inne życie. Mieli też inne nazwisko.

Michał Niedbalski

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.