Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał TTV wznawia program "Usterka". Nie będzie "Królowych życia"

W programie do aranżowanych awarii zapraszani są specjaliści, a ukryta kamera dokładnie śledzi każdy ich ruch (fot. materiały prasowe)

Jesienią, po kilkumiesięcznej przerwie, na antenę TTV (TVN Warner Bros. Discovery) powróci program "Usterka". Dotychczas jego ostatnie premierowe odcinki nadano zimą 2021 roku.

W programie do aranżowanych awarii zapraszani są specjaliści, a ukryta kamera dokładnie śledzi każdy ich ruch. W nowym sezonie poznańskich fachowców będzie obserwował Dominik Strzelec. Z kolei Adam i Łukasz Milcz będą podglądać fachowców pracujących w Józefowie.

Czytaj też: Canal+ pokaże debiut Lewandowskiego w LaLiga w czterogodzinnym programie

Nowy sezon "Usterki" będzie nadawany od 7 września w środy i czwartki o 22. Wiosną w czwartki o 22 pokazywano "Królowe życia". Program nie będzie jednak na razie kontynuowany.

(MNIE, 12.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.