Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krynica Vitamin wyprodukuje napoje pod marką Ekipy

Liderem youtuberów działających w Ekipie jest Karol "Friz" Wiśniewski (screen Youtube.com/Ekipa)

Spółka założona przez youtuberów z Ekipy Friza po sukcesie z lodami teraz będzie zarabiać na napojach, które wyprodukuje Krynica Vitamin.

Krynica Vitamin będzie produkować napoje pod marką Ekipa i Koral. "W ramach umowy ramowej, dostawy napojów na rzecz i pod marką kontrahenta będą odbywały się na podstawie uzgadnianych receptur i specyfikacji produktów. Każdorazową podstawą do realizacji Umowy będą dokonywane odrębne zamówienia kierowane przez kontrahenta do spółki i akceptowane przez spółkę" - napisano w komunikacie giełdowym. Spółka spodziewa się, że pierwsze zamówienie będzie warte 7 mln zł.

To kolejny duży kontrakt Ekipy Holding SA - spółki założonej przez Karola "Friza" Wiśniewskiego i związanych z nim influencerów. Wprowadzone na rynek wiosną lody pod marką Ekipa produkowane przez firmę Koral stały się hitem sprzedaży w sklepach sieci Biedronka i Lidl.

Akcje Ekipa Holding SA jesienią mają być notowane na rynku NewConnect. Spółka zakończyła już emisję akcji w ofercie prywatnej - pozyskała z niej 10,38 mln zł.

(GK, 02.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.