Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wersow dołączyła do agencji DB4 Management

Weronika "Wersow" Sowa nie zrywa współpracy z Ekipą Fritza (fot. YouTube)

Weronika "Wersow" Sowa nie jest już związana ze spółką Ekipa Management. Od października reprezentuje ją agencja DB4 Management.

O zmianie firmy reprezentującej jej działania w mediach poinformowała sama influencerka, podkreślając, że odejście z Ekipy Management nie oznacza zakończenia współpracy z tym projektem influencerskim Karola "Friza" Wiśniewskiego.

Czytaj też: W Polsce media dla sieci Jula kupi The Media Insight

Ekipa Management to spółka wchodząca w skład Ekipa Holding. Do niedawna reprezentowała wszystkich członków youtuberskiego projektu, jednak z ostatnich miesiącach odeszło wielu jej członków. Wśród powodów podawano m.in. małą aktywność w poszukiwaniu płatnej współpracy dla influencerów. Weronika Sowa podkreśliła, że "pozostanie w Ekipie mimo wszystkich zawirowań".

Wśród klientów DB4 Management, poza Wersow, są m.in. Maciej Musiał, Tomasz Karolak i Julia "Maffashion" Kuczyńska.

Czytaj też: Cupra z kampanią dla kibiców Barcelony. Lewandowski też pojeździ tym autem

(KAP, 02.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.