Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 03, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

x-kom partnerem Genzie - nowego projektu Friza

W ramach Genzie grupa influencerów zamieszkała w jednym z podkrakowskich domów (screen: YouTube/ Karol Friz Wiśniewski)

x-kom został oficjalnym partnerem projektu Genzie, którego autorem jest Karol "Friz" Wiśniewski. W ramach Genzie grupa influencerów zamieszkała w jednym z podkrakowskich domów.

W Genzie znalazło się sześć osób: dwójka influencerów, trzy osoby wyłonione w ramach programu "Twoje 5 Minut" na YouTube oraz partner jednej z uczestniczek. Grupa będzie tworzyć filmiki, które umieszczone zostaną na specjalnie przygotowanym kanale YouTube przez kolejne 12 miesięcy. W ramach umowy na profilach social media twórców będą pojawiały się produkty z oferty sklepu. Na kanale YouTube będą również publikowane dedykowane filmiki promujące działalność firmy. Za koordynacje działań komercyjnych w projekcie odpowiada agencja GetHero.

(KAP, 03.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.