Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Październik 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wersow, Friz i Anna Lewandowska najpopularniejsi na polskim Instagramie

(fot. materiały prasowe)

Według nowego rankingu serwisu Forbes.pl trzema najpopularniejszymi influencerami w Polsce są Friz, Wersow (członkini Ekipy Friza) i Anna Lewandowska.

Forbes Polska przygotował ranking we współpracy z InfluTool. Popularność influencera oceniano na podstawie liczby fanów, polubień i komentarzy na profilach, które posiadają ponad 50 proc. obserwujących z Polski. Każde polubienie posta dawało im punkt, za komentarz przyznawano cztery punkty. W pierwszej dziesiątce znalazło się trzech członków Ekipy Friza - jej założyciel, Wersow i Tromba, którzy byli odpowiednio drugi, pierwsza i piąty. Na trzecim miejscu wśród najpopularniejszych znalazła się Anna Lewandowska, a top 5 dopełniła Sylwia Przybysz.

Zarówno Wersow, jak i Friz mają mniej followersów od Anny Lewandowskej. Najpopularniejszym Polakiem na Instagramie jest Robert Lewandowski, który ma ponad 20 milionów obserwujących.

(KAP, 26.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.