Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 29, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Mela ambasadorem Fundacji Pro NGO

Jan Mela jest najmłodszym zdobywcą biegunów (fot. materiały prasowe)

Jan Mela, podróżnik, który zdobył dwa bieguny, został ambasadorem Fundacji Pro NGO.

Mela swoim wizerunkiem i doświadczeniem wspiera Fundację Pro NGO. Wspólnie realizują działania pomocowe w takim zakresie, jak: warsztaty, webinaria, szkolenia dla organizacji pozarządowych, które uczą, jak nawiązywać współpracę z firmami i korporacjami. „Z zespołem Fundacji Pro NGO znamy się od kilku lat. Wspólnie realizowaliśmy projekty CSR-owe i akcje charytatywne. To niezwykle istotne, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi, zwłaszcza organizacjami pozarządowymi. To wspaniale, że powstała Fundacja, która wykorzystując swój potencjał, będzie pomagać innym organizacjom w rozwoju i profesjonalnym działaniu” - komentuje Jan Mela. Wcześniej Mela przez lata prowadził własną Fundację „Poza Horyzonty”.

Jan Mela jest najmłodszym zdobywcą biegunów i pierwszą osobą niepełnosprawną, która tego dokonała. Na podstawie jego życiorysu w 2013 roku powstał film „Mój biegun”. Mela na antenie Radia Kraków współtworzył program podróżniczy „Między biegunami”. Ponadto zasiadał w radzie programowej internetowego Radia IN. W 2014 roku brał udział w show „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”, emitowanym w Polsacie.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(IKO, 29.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.