Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Sierpień 31, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rzeczniczka prasowa po 13 latach żegna się z Inea SA

Kinga Podraza-Myszkowska odpowiadała za komunikację w Inei 13 lat (fot. Katarzyna Wołyniak)

Kinga Podraza-Myszkowska, menedżerka ds. PR i rzeczniczka prasowa spółki Inea, z końcem sierpnia odchodzi ze stanowiska. Zastąpiła ją Karolina Pawlik.

Kinga Podraza-Myszkowska pracowała w Inei od 2008 roku i od początku pełniła funkcję menedżerki ds. PR. Z końcem sierpnia oficjalnie kończy współpracę ze spółką. Od września obejmie stanowisko menedżerki ds. PR i zrównoważonego rozwoju w firmie SolarSpot zajmującej się fotowoltaiką i odnawialnymi źródłami energii. Zajmie się tam tworzeniem i realizacją strategii komunikacyjnej i budowaniem marki firmy.

Według informacji podanych na stronie Inei stanowisko PR manager zajęła Karolina Pawlik, która awansowała w strukturach spółki, a wcześniej pracowała jako specjalistka ds. PR i komunikacji dla marki Vox Profile.

(AKI, 31.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.