Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bank BNP Paribas zachęca do pomocy uchodźcom i migrantom

BNP Paribas zachęca do dołączenia do akcji poprzez zakup porcelanowego talerza zdobionego symbolicznym drutem kolczastym (fot. Jakub Kaminski/East News)

"Dobro nie zna granic" to kolejna inicjatywa, którą Bank BNP Paribas podejmuje na rzecz Fundacji Ocalenie, niosącej pomoc uchodźcom i potrzebującym imigrantom.

Inicjatywa "Dobro nie zna granic" nawiązuje do tradycji pozostawiania pustego talerza na wigilijnym stole dla zbłąkanego wędrowca. Aby pokazać solidarność z imigrantami przebywającymi na granicy polsko-białoruskiej, BNP Paribas zachęca do dołączenia do akcji poprzez zakup porcelanowego talerza zdobionego symbolicznym drutem kolczastym. Dostępna jest także jego wirtualna wersja, którą można pobrać na stronie Fundacji Ocalenie w zamian za okazane w dowolnej kwocie wsparcie.

Press

(screen Ocalenie.org.pl)

Zebrane pieniądze zasilą konto fundacji oraz warszawski oddział Klubu Inteligencji Katolickiej i zostaną przeznaczone na pomoc humanitarną na granicy oraz wsparcie migrantów przebywających na terenie Polski.

Od 2018 roku Fundacja BNP Paribas i Fundacja Ocalenie wspólnie prowadzą program edukacyjny Wiedza do Potęgi, który pomaga uchodźcom i uchodźczyniom w wieku szkolnym w odnalezieniu się w polskim systemie edukacji.

(BAE, 23.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.