Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowi prowadzący w Halo.Radiu

Gabi Andrychowicz na antenie Halo.Radia zadebiutuje we wtorek (fot. materiały prasowe)

Do grona prowadzących audycje w internetowym Halo.Radiu dołączają Gabi Andrychowicz i Tomasz Jastrun.

Gabi Andrychowicz (do 2017 roku związana z Chillizet) poprowadzi audycję "Halo.Kultura" (we wtorki od 21 do 23, od 7 lipca). Wcześniej w tym paśmie program miała Joanna Frejus, która pozostaje autorką audycji w niedziele.

Od 20 lipca w dni powszednie między 15 a 17 Gabi Andrychowicz będzie również gospodynią nowego pasma popołudniowego. Audycja Wojciecha Krzyżaniaka zmieni godziny i będzie jej można słuchać od 10 do 13.

W środy od 13 do 15 (od 22 lipca) słuchać będzie można autorskiej audycji poety i felietonisty Tomasza Jastruna, a w poniedziałki w tych samych godzinach (od 20 lipca) - programu filozofa Jana Hartmana, którego pojawienie się w Halo.Radiu zapowiadaliśmy już w "Presserwisie".

Z kolei poniedziałkowe poranki prowadzić będzie były dziennikarz "Faktu" Radosław Gruca, autor audycji nadawanej w piątki od 21 do 23. Roman Kurkiewicz, który wcześniej był ich gospodarzem, nadal ma program w czwartki od 21 do 23.

W paśmie między 23 a 1 w nocy pojawi się nowa audycja Ivo Vuco "Halo zbrodnia".

Ostatnio audycję w Halo.Radiu zaczęli prowadzić również Marta Lempart i prof. Monika Płatek.

(KOZ, 03.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.