Dział: RADIO

Dodano: Luty 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ivo Vuco zapowiada książkę o twórcy Halo.radia

- Nie mam w zwyczaju komentowania prywatnych wpisów prywatnej osoby - odpowiada Kuba Wątły (fot. materiały prasowe)

Pisarz Ivo Vuco, który przed miesiącem zakończył współpracę z internetowym Halo.radiem, zapowiada napisanie książki o jego twórcy Kubie Wątłym. 

Ivo Vuco napisał na Facebooku, że kiedy odszedł z radia (zaznacza, że na własne życzenie), został "zbombardowany masą informacji na temat tego, kto, jak i kiedy został przez HR i Kubę Wątłego oszukany tudzież zmanipulowany". Twierdzi, że zgłosiło się do niego ponad 80 osób, które "opowiedziały o swoich doświadczeniach z Kubą Wątłym". Sam miał doświadczyć "mobbingu od Kuby Wątłego" (nie podał szczegółów). 

Współautorem książki ma być Mariusz Gzyl, który również odszedł z Halo.radia. "Ale zanim książka ukaże się w całości, być może będziecie mogli ją czytać w odcinkach na jednym z największych portali informacyjnych" - zapowiada Ivo Vuco.

- Nie mam w zwyczaju komentowania prywatnych wpisów prywatnej osoby. Ponadto żadna z osób, które współpracują z radiem, w tym pan Vuco, który był na naszym pokładzie przez kilka miesięcy, nigdy nie informowała kogokolwiek z kierownictwa stacji o ww. sytuacjach - komentuje Kuba Wątły, menedżer programowy Halo.radia. - Prawie miesiąc temu, gdy pan Vuco odchodził z radia, jasno deklarował, że opuszcza radio z bólem serca i wielkim żalem, wszak pochłaniają go jego inne, liczne projekty - dodaje Wątły.

(KOZ, 26.02.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.