Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Rokos od stycznia nie będzie już redaktorem naczelnym Halo.Radia

Mariusz Rokos został redaktorem naczelnym Halo.Radia w październiku 2020 roku (screen: RadioZET_NEWS)

Mariusz Rokos, dotychczasowy redaktor naczelny Halo.Radia, rezygnuje z pracy w rozgłośni. Obowiązki będzie pełnił do końca roku. 

Na pytanie o powody odejścia odpowiedział krótko: "Bez komentarza". 

– Mariusz Rokos zrezygnował z pracy w Halo.Radiu. Na razie nie zamierzamy powoływać nikogo na to stanowisko – mówi Kuba Wątły, założyciel Halo.Radia.

Mariusz Rokos objął nowo utworzone stanowisko redaktora naczelnego w październiku ubiegłego roku. Na antenie Halo.Radia prowadzi codzienną audycję "Halo.Aktualności". Jest dziennikarzem, prezenterem radiowym i telewizyjnym. Przez wiele lat był didżejem Radia Zet, gdzie prowadził m.in. „Komputerową Listę Przebojów”. W 2002 roku rozpoczął pracę w radiowej Trójce. Prowadził tam m.in. program „Trzecie śniadanie”. Od grudnia 2008 do marca 2013 roku był gospodarzem porannego pasma w Radiu Chilli Zet - „Chilli Zet i już”.

(BAE, 20.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.