Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kuba Wątły chce reaktywować program "Krzywe zwierciadło"

Reaktywowane "Krzywe zwierciadło" miałoby być finansowane przez widzów (screen: YouTube/Superstacja)

Kuba Wątły zamierza od września reaktywować program "Krzywe zwierciadło", który w przeszłości nadawała Superstacja. Cykl miałby być teraz emitowany w internecie.

Wątły chce zaprosić do projektu komentatorów, którzy współpracowali z nim przy "Krzywym zwierciadle" w Superstacji. Byli to m.in. Zbigniew Mikołejko, Tomasz Kowalczuk, Andrzej Polaczkiewicz i Ewa Pietrzyk-Zieniewicz. W programie miałyby znaleźć się komentarze do bieżących wydarzeń.

Wznowiony cykl byłby nadawany w kanałach internetowych i finansowany przez widzów.

Wątły mówi "Pressowi", że najpierw musi porozmawiać z dawnymi współprowadzącymi program. Jeśli zgodzą się na współpracę, zostanie uruchomiona zbiórka. Podkreśla, że na razie jest to luźny pomysł, który pojawił się m.in. po komentarzach widzów. Ci w mediach społecznościowych wspominali o reaktywacji "Krzywego zwierciadła". 

"Krzywe zwierciadło" nadawano w Superstacji od 2006 do 2019 roku. Według Wątłego przyczyną zdjęcia programu z emisji były naciski polityczne. Stacja nie komentowała decyzji o rezygnacji z nadawania cyklu Kuby Wątłego. Od czerwca 2019 roku zaczęła jednak zmieniać formułę, rezygnując z polityki.

18 czerwca tego roku Superstacja zakończyła emisję programów na żywo. Od września w jej miejscu będzie nadawał kanał Wydarzenia 24.

Kuba Wątły jest założycielem Halo.Radio, które też utrzymuje się z wpłat od internautów. W maju rozgłośnia ograniczyła emisję na żywo do jednego dnia w tygodniu. 

(MNIE, 24.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.