Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tadeusz Woźniak poprowadzi autorski program w Halo.Radiu

Audycja Tadeusza Woźniaka pt. "Zegarmistrz światła" będzie nadawana w poniedziałki (screen YouTube.com/Kręcioła TV)

29 marca w ramówce Halo.Radia pojawi się autorska audycja Tadeusza Woźniaka. 

Program pt. "Zegarmistrz światła" będzie nadawany w poniedziałki o godzinie 21. 

Tadeusz Woźniak to muzyk, kompozytor i wokalista. Pisał muzykę dla takich artystów, jak Michał Bajor, Andrzej Poniedzielski, Krystyna Prońko i Zbigniew Wodecki. Jego najpopularniejszym utworem jest "Zegarmistrz światła" nagrodzony na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1972 roku.

W ostatnim czasie w internetowym Halo.Radiu pojawiły się felietony m.in. Sylwii Chutnik, Jarosława Gugały, Ziemowita Szczerka i Magdaleny Środy. W zeszłym miesiącu odeszli z niego członek Towarzystwa Dziennikarskiego Andrzej Krajewski i Joanna Warecha

Fundacja Obywatelska, wydająca Halo.Radio, miała w 2019 roku 618,89 tys. zł przychodu z działalności statutowej i 381,11 tys. zł zysku netto. Na wynagrodzenia wydano 64,34 tys. zł.

Pod koniec listopada 2020 roku Halo.Radio ogłosiło, że zmienia platformę crowdfundingową z Patronite na Zrzutkę. Zebrano tam łącznie 11,56 tys. zł, a miesięczne wsparcie deklarowane przez 168 wspierających wynosi 2,45 tys. zł. 

(BAE, 26.03.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.