Dział: RADIO

Dodano: Październik 02, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe głosy i zmiany w playliście Chillizet

Liner "Jest dobrze" zastąpił dotychczasowy "Nastaw się na chillout" (fot. materiały prasowe)

Do zespołu Chillizet (Eurozet) dołączają: Agata Passent, Paweł Juzwuk, kolektyw didżejski Soul Service i Maciej "Envee" Goliński. Stacja modyfikuje również playlistę, a dyrektor muzyczną i zastępcą dyrektora programowego radia została Urszula Prussak.

Agata Passent poprowadzi autorską audycję literacko-społeczną "Passent pasuje" w soboty o 10. Paweł Juzwuk będzie autorem niedzielnego programu "Mixtura". Audycji kolektywu didżejskiego Soul Service słuchać będzie można we wtorki wieczorem, a Macieja "Envee" Golińskiego - w piątki.

Jak podaje Eurozet, muzyczne Chillizet odchodzi od brzmień elektronicznych na rzecz "pozytywnych dźwięków z pogranicza chilloutu, soul, funk i jazzu z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów i elementów karaibskich wibracji". Liner "Jest dobrze" zastąpił dotychczasowy "Nastaw się na chillout".

Stanowisko dyrektor muzycznej i zastępcy dyrektora programowego obejmuje w środę Urszula Prussak, która przez ostatnie miesiące pełniła obowiązki szefowej muzycznej podczas nieobecności Martyny Wawryło-Wojciechowskiej (z końcem września odeszła z Chillizet).

W nowej ramówce gospodynią porannej audycji "Dobry początek" (7-10) będzie Dominika Biegańska. Pasma prezenterskie "Dobry klimat" w ciągu dnia poprowadzą Rafał Turowski, Magdalena Bauer i Dagmara Kowalska. Z kolei w paśmie "Dobry wieczór" od 17 do 20 pojawiać się ma Iwona Kutyna.

Jak informowaliśmy, Chillizet rozstało się z Katarzyną „Noviką” Nowicką i Bartkiem Winczewskim. Wcześniej z rozgłośnią pożegnały się m.in. sekretarz redakcji Karolina Kutera oraz autorki autorskich audycji: Gabriela Drzewiecka i Dominika Kontarowicz.

Galeria: "Żmijowisko" w Canal+

(KOZ, 02.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.