Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Iwona Kutyna zwolniona z Onet Rano. W jej miejsce Łukasz Kadziewicz

Iwona Kutyna 16 września prowadziła nawet program, w którym gościem był Łukasz Kadziewicz. Teraz Kadziewicz ją zastąpi (screen: YouTube/Onet Rano)

Iwona Kutyna nie będzie już prowadzącą Onet Rano - ustalił "Presserwis". Jej miejsce ma zająć były siatkarz Łukasz Kadziewicz, obecnie prowadzący w portalu audycje o sporcie. 

Iwona Kutyna w rozmowie z "Presserwisem" nie chciała komentować i w żaden sposób odnosić się do zakończenia współpracy z dotychczasowym pracodawcą, z którym była związana od 2016 roku. Nie ujawnia na razie planów zawodowych.

- Iwona Kutyna przestaje prowadzić Onet Rano - potwierdziła Agnieszka Skrzypek-Makowska, kierowniczka komunikacji zewnętrznej. Nie skomentowała natomiast informacji dotyczącej nowego prowadzącego i nie chciała mówić o przyczynach rozstania z Kutyną.

Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onet.pl, także nie podał powodów. - Nigdy nie komentuję zmian personalnych - powiedział "Presserwisowi". 

Czytaj też: Andrzej Twarowski w listopadzie przejdzie do Viaplay. Na razie ma zakaz konkurencji

Łukasz Kadziewicz prowadzi w Onecie podcasty "W cieniu sportu" w każdą niedzielę. Jest związany z Onet Sport. We wtorki jest też współprowadzącym nadawanego o 10 programu "Misja Sport". Wcześniej od 2014 roku jego felietony były publikowane w "Tempie", cotygodniowym dodatku do "Przeglądu Sportowego".

Przedtem był profesjonalnym siatkarzem. W roku 2006 z reprezentacją Polski wywalczył wicemistrzostwo świata. Podczas tegorocznego turnieju, gdy Polacy znowu zdobywali wicemistrzostwo, komentował w internecie wydarzenia pomiędzy spotkaniami rozgrywanymi w Katowicach i Gliwicach. W 2017 roku w wydawnictwie Ringier Axel Springer Polska, do którego należy m.in. Onet, ukazała się jego książka "Kadziu. Siatkówka & Rock'n'Roll".

16 września był gościem programu Onet Rano. Program prowadziła Iwona Kutyna. Dziennikarka pozostaje prezenterką Radia Chillizet, w którym prowadzi program "Nastaw się na Chillout".

(KAP, 28.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.