Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w ramówce Chillizet od poniedziałku

Tomasz Śliwiński poprowadzi pasmo "Na chilloucie" między 10 a 14 (fot. materiały prasowe)

Radio Chillizet (Eurozet) od poniedziałku 12 kwietnia zmienia ramówkę. Do grona prowadzących dołączają Hanna Rydlewska i Tomasz Śliwiński.

"Śniadanie do łóżka" poprowadzi nowy duet Dagmara Kowalska i Rafał Turowski. Kowalska do tej pory była gospodynią pasma "Dagmaraton" od 16 do 19, a Turowski - "KulTurowski" od 10 do 13. Dotychczasowa gospodyni poranka Dominika Biegańska będzie pojawiać się w paśmie "Dobre wibracje" między 14 a 18. Z kolei Magdalena Bauer, prowadząca dziś pasmo "Flower Bauer" od 13 do 16, będzie przedstawiać kulturalno-obyczajowe serwisy informacyjne "Dobrze wiedzieć" bez polityki (o 8, 9, 10, 15, 16 i 17).

Nowym głosem Chillizet zostanie Tomasz Śliwiński, były prezenter Radia PiN i prowadzący program satyryczny "Top wtop" w Polsat News. Śliwiński będzie gospodarzem pasma "Na chilloucie" między 10 a 14.

Wieczorne audycje będą zaczynać się godzinę wcześniej - poniedziałkowy "Singiel z wyboru" Marcina Wojciechowskiego i "Same przyjemności" Iwony Kutyny (wtorek-piątek) o 18, a "KrUlewicz" Macieja Ulewicza - o 20.

Nowe pozycje pojawią się także w weekendowej ramówce. W soboty od 19 do 22 Dominika Biegańska poprowadzi pasmo muzyczno-imprezowe "Nastaw się na chillout". Z kolei w niedziele między 18 a 20 gospodarzem audycji kulturalnej "Edycja limitowana" będzie Hanna Rydlewska, dyrektorka wydawnicza "Vogue Polska".

Chillizet ma częstotliwości w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wejherowie i na Helu.

(KOZ, 09.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.