Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Chillizet grało tę samą playlistę co dwa tygodnie. Eurozet: zawiódł czynnik ludzki

- Co do zasady, playlisty stacji Grupy Eurozet układane są indywidualnie na każdy dzień - informuje nadawca (fot. materiały prasowe)

Radio Chillizet w niektóre dni grało te same piosenki nawet w tej samej kolejności w odstępie dwóch tygodni. - Absolutnie nie jest to jakikolwiek standard - przekonuje Eurozet. Według nadawcy przy układaniu playlisty "zawiódł czynnik ludzi".

"Spojrzałem na odsluchane (serwis Odsluchane.eu - przyp. red.) i np. 9.11 i 23.11 czy 1.12 i 15.12 też cały dzień powtórzona playlista" - zwrócił uwagę jeden z użytkowników forum serwisu Radiopolska.pl. "I to niby Spotify ma być szafą grającą... Szkoda koncesji i prądu na coś takiego" - skomentował internauta. 

Faktycznie, 9 listopada i 23 listopada oraz 1 i 15 grudnia playlisty były takie same, czasem różniły się pojedynczymi utworami. 

- Absolutnie nie jest to jakikolwiek standard - zapewnia Michał Aleksandrowicz, p.o. rzecznik prasowy Eurozetu. - Co do zasady, playlisty stacji Grupy Eurozet układane są indywidualnie na każdy dzień. Rzeczywiście, w przywołanych dniach playlisty Chillizet są bardzo zbliżone do siebie. Wygląda na to, że zawiódł czynnik ludzki. Dołożymy wszelkich starań, by podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości - wyjaśnia Aleksandrowicz.

Chillizet nadaje w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wejherowie i na Helu. Rozgłośnia, jak można przeczytać na stronie Eurozet.pl, swoim słuchaczom "oferuje starannie wyselekcjonowaną muzykę w klimacie chilloutowo-jazzowym". Radio w 2021 roku miało 0,2 proc. udziału w czasie słuchania (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar).

(KOZ, 21.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.