Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Edyta Sadowska prezesem NC+

Edyta Sadowska wcześniej była wiceprezesem zarządu platformy nc+ (fot. materiały prasowe)

Od 1 czerwca Edyta Sadowska będzie prezesem i dyrektorem generalnym platformy NC+. Zastąpi na tych stanowiskach Manuela Rougeron.

Rougeron do końca lipca będzie specjalnym doradcą zarządu platformy NC+, a od sierpnia dołączy do zespołu Canal+ International w Paryżu i obejmie stanowisko executive vice president na rynki Azji i Pacyfiku. Będzie także powołany w skład rady nadzorczej platformy NC+.

Sadowska od lutego 2018 roku była wiceprezesem zarządu ds. programowych. Wcześniej była m.in. prezesem zarządu spółki Ringier Axel Springer Polska, a następnie członkiem zarządu połączonych struktur Grupy Onet RASP. Odpowiadała tam za budowę oraz realizację strategii rozwoju i transformacji cyfrowej tytułów prasowych oraz mediów online.

Manuel Rougeron pracował m.in. w Unifrance Film International, w 1998 roku został członkiem Komitetu Organizacyjnego piłkarskich Mistrzostw Świata we Francji. W 2007 roku rozpoczął pracę w Canal+ International jako dyrektor ds. programowych, w 2009 roku został dyrektorem wykonawczym w VSTV, przedstawicielstwie Canal+ International w Wietnamie. Przed dołączeniem do platformy NC+ był dyrektorem zarządzającym w Canal+ Caledonia.

(JSX, 17.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.