Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ zawiesił emisję programu "Piłka z góry"

W programie "Piłka z góry" Daria Kabała-Malarz rozmawiała z dziennikarzami sportowymi o aktualnych wydarzeniach piłkarskich (screen: Youtube/canalplus)

Piłkarski program publicystyczny „Piłka z góry” nie wróci w tym roku po przerwie wakacyjnej na antenę Canal+Sport.

„Program »Piłka z góry« nie będzie kontynuowany w tym sezonie. Skupiamy się na rozwijaniu dotychczasowych oraz nowych magazynów poświęconych PKO Ekstraklasie” - poinformował „Presserwis” Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w NC+.

W programie prowadząca Daria Kabała-Malarz rozmawiała z zaproszonymi dziennikarzami sportowymi na aktualne tematy piłkarskie. Program zadebiutował na antenie we wrześniu ub.r. Realizowany był w Panorama Sky Bar na 40. piętrze warszawskiego hotelu Marriott. Emitowano go na żywo w niedziele o godz. 10. W lipcu Kabała-Malarz urodziła córkę i w tym sezonie nie pracuje przy transmisjach sportowych NC+.

Na antenach Canal+ w tym sezonie PKO Ekstraklasy emitowanych jest sześć programów poświęconych krajowym rozgrywkom piłkarskim: „Liga+”, „Liga+ Extra”, „Planeta Ekstraklasa”, „Liga gra”, „Ekstraklasa po godzinach” oraz „Ekstraklasyka”.

(PAZ, 14.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.