Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Premiera "Zasady przyjemności" w Canal+ 9 czerwca

Canal+ co tydzień będzie pokazywać po dwa odcinki serialu (screen Youtube.com/canalplus)

Canal+ w niedzielę 9 czerwca rozpocznie emisję serialu kryminalnego "Zasada przyjemności", koprodukcji nadawców z Polski, Czech i Ukrainy.

"Serial zabiera widzów w sam środek wielowątkowego policyjnego śledztwa, którego początkiem są morderstwa młodych kobiet w Warszawie, Odessie i Pradze" - opisuje produkcję stacja.

Canal+ co tydzień będzie pokazywać po dwa odcinki serialu. "Zasada przyjemności" liczy 10 odcinków.

W rolach głównych wystąpią: Małgorzata Buczkowska, czeski aktor Karel Roden i Sergey Strelnikow z Ukrainy. W pozostałych rolach widzowie zobaczą m.in.: Roberta Gonerę, Mirosława Bakę i Magdalenę Boczarską. Scenariusz napisał Maciej Maciejewski ("Glina"). Reżyserem serialu jest Dariusz Jabłoński. Pomysłodawcą i producentem wiodącym serialu jest Apple Film Production.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 09.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Barbara Schabowska nie jest już dyrektorem TVP Kultura

Barbara Schabowska TVP Kultura kierowała od września 2017 roku (fot. TVP)

Barbara Schabowska po ponad półtora roku pracy odeszła ze stanowiska dyrektora TVP Kultura.

"Nowy dzień, nowe wyzwania… Barbara Schabowska żegna się z nami jako dyrektor TVP Kultura – ale nie jako nasza koleżanka i prowadząca – dalej będziemy się z nią spotykać na Scenie klasycznej, w Kulturze na Żywo i Pegazie" - napisała TVP Kultura na Facebooku.

Obecnie kanałem kieruje jej wicedyrektor Wojciech Klatta.

Barbara Schabowska z TVP związana jest od 2016 roku. Była m.in. szefową redakcji programu ”Pegaz”, którego też jest prowadzącą. Od czerwca 2017 roku kierowała redakcją kultury klasycznej w TVP Kultura. We wrześniu 2017 roku została dyrektorem kanału, zastępując Mateusza Matyszkowicza. Schabowska przez 10 lat była dziennikarką Programu II Polskiego Radia.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 10.05.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.