Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 11, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe kanały Canal+ z Ekstraklasą mogą trafić do Cyfrowego Polsatu

Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 są poświęcone PKO Ekstraklasie

Platforma NC+ uruchamia dziś kanały sportowe Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 poświęcone rozgrywkom piłkarskiej PKO Ekstraklasy. Możliwe, że trafią one do oferty Cyfrowego Polsatu - ustalił "Presserwis".

"Uruchomienie dwóch nowych kanałów dedykowanych rozgrywkom PKO Ekstraklasy pozwoli na rozszerzenie modelu dystrybucji krajowych rozgrywek o kolejne platformy telewizyjne" - skomentowała prezes NC+ Edyta Sadowska, cytowana w komunikacie prasowym. Wyjaśnia, że dla NC+ to "jednocześnie możliwość monetyzacji kosztownych praw sportowych na całym rynku, a nie tylko na własnej platformie".

Z naszych informacji wynika, że kanały Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 może zaoferować abonentom Cyfrowy Polsat. NC+ nie udostępniała dotychczas konkurencyjnej platformie swoich kanałów, które są jednak w sieciach kablowych.

W Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 będzie można zobaczyć wszystkie mecze piłkarskiej PKO Ekstraklasy i magazyny ligowe, które nadal mają być pokazywane w dotychczasowych kanałach Canal+ i nSport+. Ramówkę nowych stacji uzupełnią archiwalne nagrania wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek.

Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4 dla abonentów NC+ będą dostępne na pozycjach 107. i 108.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 11.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.