Wydanie: PRESS 11-12/2020

Grand Video Awards 2020

Choć twórcy zgłaszający się do konkursu Grand Video Awards twierdzili, że z powodu pandemii mają mniej dobrych filmów niż przed rokiem, to prawda okazała się inna - tegoroczne zgłoszenia były lepsze i bardziej przemyślane, a poziom wielu z nich tak samo wysoki

Do szóstej edycji konkursu GVA zgłoszono ponad 600 filmów, a do finału jury nominowało 54 z nich. Przedtem jednak 17 jurorów oceniło je wszystkie, przyznając im od 1 do 10 punktów, zgodnie z czterema kategoriami: jakość techniczna (dźwięk, obraz, efekty), realizacja (scenariusz, reżyseria, montaż), zawartość (pomysł, oryginalność wykonania, prowadzący) i potencjał społecznościowy (dotychczasowe i, w przypadku nowych filmów, przewidywane interakcje z widzami, udostępnienia, subskrypcje).

Jury składało się z reżyserów, dźwiękowców, specjalistów od postprodukcji filmowej, kreatywnych z agencji reklamowych i przedstawicieli mediów.

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.