Wydanie: PRESS 11-12/2020

Jak Feniks?

Rezygnując z papierowego wydania, „Wprost” stracił prestiż, ale cytowalność mu wzrosła. Biznesowo jak dotąd wychodzi na swoje, ale prezes jest oszczędny w deklaracjach. Życie po druku jest mało imponujące, ale możliwe i podobno dochodowe

Wow! Sierpień dwa razy lepszy dla »Wprost« od lipca! Jesteśmy na 2 miejscu jako najbardziej opiniotwórczy tygodnik!” – obwieszcza 23 września na swoim Twitterze Joanna Miziołek. „Wyprzedziliśmy Sieci, Do Rzeczy, Newsweeka i Politykę. Brawa dla zespołu” – dodaje. Satysfakcja bije także z wpisu Szymona Krawca zamieszczonego tego samego dnia również na TT. „Jak Feniks z papierowych popiołów. »Wprost« najczęściej cytowanym tygodnikiem w Polsce. Z 10 najbardziej opiniotwórczych tytułów prasowych w kraju. Wielkie dzięki dla całego zespołu!”. Poniżej załączają wyniki sierpniowego rankingu najczęściej cytowanych mediów w Polsce. W ogólnym zestawieniu w pierwszej piętnastce „Wprost” nie ma. Jest na liście najbardziej opiniotwórczych tygodników i dwutygodników. Na drugim miejscu z 440 cytowanymi publikacjami – za samorządową „Wspólnotą”, a przed tygodnikami „Sieci”, „Tygodnikiem do Rzeczy” i „Newsweek Polska”.

Grzegorz Sajór

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.