Temat: biura reklamy

Wydanie: BIURA REKLAMY 2023

KinAds Media

KINGA DOŁĘGA właścicielka, prezeska

Kinga Dołęga
właścicielka, prezeska
tel. 791 837 727
[email protected]

Ewelina Nowińska
dyrektorka biura reklamy
tel. 533 692 33
[email protected]

Magdalena Szczekala
starsza doradczyni agencyjna
tel. 790 282 383
[email protected]

Paulina Rogalska
starsza doradczyni klienta
tel. 535 971 333
[email protected]

Kontakt

Al. Wilanowska 67D/8
02-765 Warszawa
tel. 791 837 727
Kinads.pl

Nasze najważniejsze atuty to szeroki zasięg – obsługujemy kina w całej Polsce, a ich liczbą (340 obiektów) dystansujemy konkurencję – oraz profesjonalna obsługa, ciekawa, optymalna kosztowo oferta i szerokie portfolio produktów skierowanych do wybranych grup docelowych. Ważne jest również to, że przygotowujemy najkrótsze bloki reklamowe – dzięki temu widzowie nie opóźniają wejścia na salę i są w stanie skupić uwagę na emitowanych spotach oraz je zapamiętać. Ponadto zapewniamy klientom zindywidualizowane podejście, uwzględniające ich oczekiwania co do formuły i efektywności realizowanych projektów marketingowych. Z jednej strony proponujemy reklamodawcom kampanie taliowane w oparciu o jeden tytuł filmowy lub pasmo – gwarantujemy precyzyjne dotarcie do potencjalnego odbiorcy produktu przy optymalnym budżecie. Uwydatnia się trend kampanii kontekstowych, które jednoznacznie nawiązują do kina lub danego produktu. Pełne wykorzystanie potencjału reklamy kinowej dają kampanie 360° zbudowane na kanwie wielu produktów reklamowych, takich jak: sampling, brandowane bilety do kina, emisja spotu, reklama na digital posters, social media i WWW. Natomiast dla klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kinem, tworzymy formaty reklamowe typu billboard sponsorski oraz materiały emisyjne Happy Seats. Widzimy dużą przewagę reklamy kinowej nad innymi mediami w zakresie bezpośredniego dotarcia do konsumenta poprzez sampling oraz realizację czterech fundamentalnych celów strategii marketingowych, jak: wizerunek, prosprzedaż, edukacja oraz kampania społeczna. Dzięki temu cieszymy się ich dużą lojalnością – aż 70 proc. reklamodawców współpracuje z nami dłużej niż rok.

Odpowiadając na potrzeby klientów, dostarczamy im również rzetelne raporty emisyjne z systemów kasowych oraz fotorelacje z przeprowadzonych działań, a obsługiwane przez nas kina są monitorowane w Box Office. Wprowadziliśmy też w ub.r. do oferty sponsoring sal oraz opery na wielkim ekranie.

Po załamaniu rynku kinowego w 2020 roku obserwujemy wzrost zarówno liczby widzów w kinach, jak i wydatków na adresowaną do nich reklamę. Sprzyjają temu m.in. spadek oglądalności telewizji i wzrost cen jej czasu antenowego. Spodziewamy się, że trend ten zostanie zachowany w tym roku, w związku z czym zamierzamy niemal podwoić nasz zespół sprzedażowy. Jesteśmy w trakcie przygotowania dwóch niestandardowych projektów skierowanych do atrakcyjnych grup docelowych.

MEDIA

Kino: sieć 340 kin niezależnych na terenie Polski, w tym m.in.: Kinogram, Kinoteka Atlantic, Wisła – Warszawa, Dolnośląskie Centrum Filmowe – Wrocław, OH Kino Wrocław, Pionier – Szczecin, Kino Pod Baranami – Kraków; średnio 1 mln widzów miesięcznie

Inne: digital posters, plazmy, sampling, projekty specjalne: Kino na Leżakach, Kobiece Wieczory Filmowe, Kino Seniora, Kino Dzieciom, opery w kinie; sponsoring sal kinowych, akcje happy seats, brandowane bilety itd.

NAGRODY

Effie, Media Trendy, Top 50 Woman in Global Cinema

HIT 2022

W minionym roku portfolio obsługiwanych przez nas kin zwiększyło się o 7, do 340, m.in. o prestiżowe kino w Fabryce Norblina w Warszawie Kinogram oraz DCF we Wrocławiu. Dzięki temu oraz dzięki efektywnym działaniom sprzedażowym nasze przychody z reklamy kinowej w ub.r. wzrosły wobec tych z 2021 roku o 105 proc. i stanowiły 65 proc. przychodów z 2019, przedpandemicznego roku. Dominującym formatem, najczęściej wybieranym przez klientów, były kampanie na wielkim ekranie – przeprowadziliśmy ich prawie 500 w ciągu roku, do największych klientów w śród nich należą: Aflofarm, Coca-Cola, Orange, Blik, Chanel, Kia, Mondelez, Shell, Orlen, Alior Bank, Link4. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również Kino na Leżakach – autorski projekt KinAds realizowany w czasie wakacji w nadmorskich kurortach i miastach Polski Centralnej. Są to bezpłatne plenerowe pokazy filmowe odbywające się w przestrzeni publicznej – na głównych placach miast, którym często towarzyszą dodatkowe atrakcje zapewniane przez sponsorów. W ub.r. zrealizowaliśmy 60 takich pokazów w 35 miastach, uczestniczyło w nich 100 tys. widzów.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.