Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 31, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciech Zawioła z cyklem rozmów "W cztery oczy" w Sekielski Brothers Studio

Wojciech Zawioła wcześniej był związany z Canal Plus Sport, a także z radiową Trójką i Radiem Katowice. Był też prezenterem wiadomości sportowych w TVN i TVN 24 (screen: Facebook.com/Wojciech Zawioła)

Do Sekielski Brothers Studio dołączył dziennikarz sportowy i muzyczny Wojciech Zawioła. Ma prowadzić cykl rozmów ze znanymi sportowcami "W cztery oczy".

Pierwsza, z Sebastianem Świderskim (prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej), odbyła się 30 stycznia. Kolejna ma zostać opublikowana we wtorek 6 lutego – z Kajetanem Kajetanowiczem.

Czytaj też: Anna Łubian-Halicka i Anna Hałas przechodzą z Polsatu do "19.30" TVP

Wojciech Zawioła wcześniej był związany z Canal Plus Sport, a także z radiową Trójką i Radiem Katowice. Był też prezenterem wiadomości sportowych w TVN i TVN24. Jest twórcą i prowadzącym muzyczną audycję "Lewitacja" w Radiu Płock FM.

(MAK, 31.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.