Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 31, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Łubian-Halicka i Anna Hałas przechodzą z Polsatu do "19.30" TVP

Anna Hałas w przeszłości pracowała już w TVP, m.in. prowadząc poranne i popołudniowe "Wiadomości" (screen: Tvp.pl)

Anna Łubian-Halicka będzie reporterką programu "19.30" w TVP 1, a Anna Hałas również "19.30", ale też prowadzącą serwisy TVP Info. Obie obecnie są związane z Polsatem.

Informację w sprawie przejścia Anny Łubian-Halickiej i Anny Hałas do TVP pierwszy podał Onet.pl. Nam udało się ją potwierdzić. Z ustaleń "Presserwisu" wynika, że Łubian-Halicka do zespołu dołączy w marcu, a Anna Hałas w marcu lub najpóźniej w maju (ze względu na okres wypowiedzenia).

Czytaj też: Paweł Balinowski odchodzi z RMF FM. Ma dołączyć do zespołu TVP Info

Anna Łubian-Halicka pracuje w Polsat News, "Wydarzeniach" (jako reporterka) i okazjonalnie też w Wydarzeniach 24 (jako prezenterka). W przeszłości była związana z TVP, najpierw z TVP 3 Białystok, a następnie pracowała Warszawie, gdzie była m.in. reporterką TVP Info.

Anna Hałas jest reporterką Polsat News i "Wydarzeń", a wcześniej też prezenterką serwisów. W przeszłości pracowała w "Panoramie" TVP 2, potem w "Wiadomościach" TVP 1, gdzie była reporterką oraz prowadzącą w porannych i popołudniowych wydaniach.

Obie z Polsatem związały się w 2016 roku.

Czytaj też: Marek Suski nie uznaje nowych władz Polskiego Radia. "Nieproszeni goście" i "samozwańcy"

(MNIE, 31.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.